متد جدید چربی سوزی و بدنسازی با TRX

فواید بی نظیر ورزش TRX در سلامت بدن

تمرینات کششی TRX انعطاف پذیری و قدرت تحرک بدن را بهبود می بخشد و شما می توانید حرکات کششی را در هر دو حالت پویا و ایستا بر روی عضلات و تاندون ها قبل و بعد از تمرینات انجام دهید و دیگر نیازی به کسی برای کشش بدن خود ندارید. چنانچه تمام حرکات کششی را می توانید به تنهایی و با یک وسیله انجام دهید و بدین وسیله از خطرات احتمالی در ورزش جلوگیری کرده و حرکات بدون درد را از طریق طیف وسیع و کاملی از حرکات توسعه دهید.

تمرینات TRX از طریق آویزان شدن، حرکت بزرگی در انجام کارآمد و موثر تمرینات ورزشی است و مرزهای میان تحرک، انعطاف پذیری، قدرت بدنی و هماهنگی و افزایش توان قلب را در قالبی بی نظیر و کاملا عملکردی از میان بر می دارد. امروزه حتی بعلت حرکات کششی مناسب و انعطافی در TRX  بسیاری از فیزوتراپ های ورزشی از این وسیله در تجهیزات خود برای مشکلات عضلانی استفاده می کنند.

بعلت مزایای گفته شده این وسیله توانسته نه تنها به عنوان ورزش اصلی آمادگی جسمانی ارتش و نیروی دریایی و باشگاه های ورزشی مطرح  باشد، بلکه دربسیاری ازمشاغل از جمله مدیران و آتش نشانی ها، مدارس و امدادگران در مکان خود، به عنوان بهترین وسیله آمادگی جسمانی معرفی گردیده است و بسیاری از تیم های معروف دنیا از جمله تیم فوتبال" لیورپول" و باشگاهای اروپا از این وسیله استفاده می کنند.

مزایای تمرینات ورزش TRX:

- چربي‌سوزي تا 1600 كالري در زمان 50 تا 70 دقيقه

- هماهنگ‌سازي عصب و عضله كه باعث بالا بردن تعادل ذهني و فيزيكي مي‌شود.

- مورد تاييد سازمان‌هاي استاندارد پزشكي و FDA  ايالات متحده.

- مفيد براي افراد مسن 

- طراحی سبک و کم حجم

- نصب آسان و راحت در هر مکان و زمان

- هر گونه تمرینات و حرکات لازم برای آمادگی جسمانی بدون نیاز به سایر وسایل

- همزمانی تمرینات و حرکات بطوری که در هر حرکت کل بدن درگیر می باشد

- بهبود، تعادل، انعطاف پذیری، چابکی، مقاومت و استقامت بدن با یک وسیله در یک زمان

- به حرکت درآوردن عضلات اصلی و عضله های جانبی و کوچک

- استفاده از وزن بدن در تمرینات و کاهش خطرات گرفتگی عضلات و مفاصل

- امکان استفاده برای هر گروه سنی، جنسی، سلامتی بدن وهر میزان آمادگی جسمانی افراد عادی، ورزشکاران حرفه ای و حتی معلولین جسمی و اصلاح یکسری از عضلاتی که فقر حرکتی دارند.

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به خانه ورزش گنبد می باشد.  
بالا